Kõik pidemetest

0

Foto: Shutterstock

Kui tihti kepipidet vahetada? Tuleks pidet pärast kasutamist pesta? On pideme suurus oluline? Peaks igaüks pidet sobitamas käima? Craig Watson Golf Pride’ist vastab.

Watson soovitab mängijatel, kes mängivad vähemalt kord nädalas, vahetada pidet kord aastas. Materjal vananeb. Mustus, higi, temperatuur ja osoon mõjutavad materjali. Keppe võiks hoida majas toatemperatuuril. Kindlasti ei tohiks hoida auto pagasiruumis, eriti talvel, kui külm muudab materjali kõvaks.

Pesta võiks pidemeid kord kuus tavalise seebi ja sooja veega. Hõõruge tavalise harjaga ja kuivatage rätikuga. Kemikaalide kasutamine võib kummimaterjalile kahju teha.

Kui pide on liiga suur, on keppi keeruline käes hoida, kui liiga väike, ähvardab oht, et löök toimub liiga vara. Vasaku käe sõrmed peaks puutuma pidet vasaku pöidla all. Kui ulatuvad üle selle, tuleks pideme ümber tõmmata kiht teipi.

Kepp koosneb kolmest osast: laba, vars ja pide. Kõik peavad olema ideaalsed ja kõiki võiks sobitaja juures kontrollimas käia võimalikult tihti. „Te ei osta ju 100 000-naelast autot, et panna sellele 50-naelased kummid,“ ütleb Watson.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga