Kaie Kender ja Kristo Raudam kaitsesid edukalt Lääne-Virumaa meistri tiitlit

0

Kaie Kender

19. ja 20. augustil toimusid Ojasaare golfiväljakul Lääne-Virumaa meistrivõistlused golfis, kus mõlemad valitsevad meistrid kaitsesid oma tiitlit. Kaie Kenderile oli käesoleva aasta kuldmedal juba kuues ja Kristo Raudamile kolmas.

Võistlusesse jätkus pinget omajagu ja otsustavaks sai teise päeva kindlam mäng. “Tulevikule mõeldes on tore tõdeda, et järjest rohkem lisandub mängijaid, kes võivad medalite jagamisse sekkuda,” arvab Ojasaare Golfi eestvedaja Jaan Lipsmäe.

Kristo Raudam

Üldist paremustabelit kroonisid Kristo Raudami järel Raido Palmar ja Mart Suursu, kes on ka meeste arvestuse esikolmikus. Kuna naised ja mehed võistlesid eraldi arvestuses, siis golfitaride esikolmikusse said Kaie Kenderi järel hõbedasele ja pronksisele positsioonile vastavalt Tiina Kompus ja Kati Palmar. Kokku osales maakondlikel meistrivõistlusel 24 mängijat, neist 6 golfitari.
Järgmine suurem võistlus Ojasaarel on rajamängu finaal 23. ja 24. septembril, Kadrina EPT hooaja lõpuvõistlus 30. septembril, Pitch & Putt 2017 14. oktoobril ja golfivõistlus Isa Lapsega Ojasaarel 2017 11. novembril.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga