Kadrina EPT korraldab oma eestvedaja sünnipäevavõistluse ehk tankilahingu

0

Foto tehtud Ojasaare võistlushooaja avamisel

Laupäeval, 22. aprillil algusega kell 10 toimub Ojasaare golfiväljakul “Tankilahing”, sest Kadrina EPT ühel eestvedajal Marek Tankil  täitub ümmargune aastanumber ja mängukaaslaste eesmärgiks on sel puhul korralik golfilahing maha pidada.

Golfivõistlustulle astuvad esialgsetel andmetel Karel aka Vaim Kirsimäe, Marek Tank, Vilmar Veevo, Venno Jaakma, Kristjan Jaakma, Andres Möldre, Raido Palmar ja Mattias Gross Kadrina EPT-st, Jaan Lipsmäe Ojasaare golfiklubist, Lembit Veelmaa ja Siim Valdlo Golf X Rae golfiklubist, Rait Karus Otepää Golfikeskusest ja ka Kadrina EPT-st ning Allan Lust, Meelis Lust ja Vitali Dimitrijev. Sellesse nimekirja võib lisanduda iga golfari nimi, kes on valmis laupäeval Ojasaarele sõitma.

Osalejate maksimaalne arv 36, osa võtta võivad kõik golfimängijad, aktiivne HCP ei ole nõutud, kuid registreerimisel tuleb sisestada HCP, mille järgi võistluse tulemused arvutatakse. Green Card’i olemasolu ja etiketi tundmine on soovitatavad.

Osavõtutasu on 10 eurot ja see sisaldab väljaku green feed ja kõike muud lahingu üleelamiseks. Osavõtutasu tasuda kohapeal sularahas. Tagalas pakutakse ka söögipoolist.

Võistlus peetakse HCP löögimänguna ja koosneb 18 rajast. Stardivorm (ühisstart, järjestikune start) otsustatakse kohapeal, sõltuvalt osalejate arvust. Meeste ja naiste arvestuses saavad parimad auhinnad ja meened. Kell 20 on osalejad oodatud Tristvere kohvikusse lahingut analüüsima.

Registreerimise tähtaeg on täna, 20. aprill kell 19.00. Registreerida saab kodulehel www.kadrinaept.ee, lisainfot küsi emaili aadressil info@kadrinaept.ee.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga