K-rauta võistlussarja IV etapi pikima avalöögi tegi meestest Rivo Põldoja ja naistest Kersti Klaas

0

5. juulil peeti Jõelähtmes EGCC-s K-rauta HCP löögimängusarja neljas osavõistlus. Mängiti Stone Course’il ja nii mehed kui naised tegid avalöögid punastelt tiidelt. K-rauta oli taas väga vajalikud ja ajakohased auhinnad välja pannud: iga händikäpigrupi võitja sai koju viia akutrellikomplekti ning erivõistluse parimad said kaasa labidad.
Erivõistlus Pikim avalöök toimus Stone Course’i 9. rajal ning oli meestele punastelt tiidelt mängides ja tugeva taganttuulega paras väljakutse. Pikima avalöögi tegi meestest Rivo Põldoja ja naistest Kersti Klaas.

Singlite grupis osales sellel võistlusel vaid 3 mängijat ning juba kolmandat korda järjest võitis mängu Janar Toomesso, seekord tulemusega +2. Edasijõudnute alagrupis lõpetasid nii Erik Aronija kui Mihkel Lekk võistluse tulemusega -1, kuid tänu madalamale händikäpile kuulus võit Mihklile. Tahan Saada Singliks grupis mängisid 3 meest välja raja par’i — Leho Aros, Peeter Kross ja Heigo Soppe, kelle puhul samuti otsustas lõpliku koha madalam händikäp. Esikoha tulemus oli aga täiesti teisest klassist — Markku Palipea lõpetas mängu tulemusega -14. Markkule oli see teine võit sel hooajal K-rauta sarjas ja kindlasti näeb temalt edaspidigi häid tulemusi.

Nelja etapi järel juhib Singlite edetabelit ülekaalukalt Janar Toomesso 76 punktiga. Edasijõudnutest on esikohal Mihkel Lekk, kellel on 47 punkti ja Tahan Saada Singliks gruppi juhib Leho Aros, kes on kogunud 62 punkti.

K-rauta HCP löögimängusarja 5. osavõistlus toimub 9. augustil algusega kell 14 Sea Course’il. Mehed mängivad mustadelt ja naised sinistelt tiidelt. Tänase päeva seisuga on võistlusele registreeritud viis mängijat, kellest neli on Estonian Golf & Country Clubist ning üks Niitvälja Golfiklubist. Võistlusele registreerumine on avatud Golfboxis

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga