K-rauta HCP löögimängusari tõmbab otsad kokku

0

K-rauta HCP löögimängusarja hooaeg EGCC-s hakkab lõpule jõudma, pidada on jäänud ainult finaalvõistlus, mis leiab aset kolmapäeval, 13. septembril. Lõpuvõistlust alustatakse golfimänguga Sea Course’i 1. ja 10. tiilt kell 13.30, nii mehed kui naised teevad avalöögid seekord punastelt tiidelt. Võistluse järel on kõik osalejad oodatud pidulikule õhtusöögile ja auhinnatseremooniale restoranis Ruhe.

K-rauta on iga võistlusetapi parimaid premeerinud omapoolsete auhindadega, finaalis on aga auhindu oodata kokku 10 edukamal võistlejal. Finaalvõistlusel jagatakse ka topelt kohapunkte ning viimase võistluse 10 parimat saavad veel lisaks 10 punkti hooaja üldarvestusse.

Hetkel juhivad edetabeleid mullune võitja Janar Toomesso (Singlid), Mihkel Lekk (Edasijõudnud) ja Markku Palipea (Tahan Saada Singliks). Edetabelite seisud on siin: SinglidEdasijõudnud ja Tahan saada singliks.

Finaalvõistlusele saab end kirja panna kuni 12. septembrini Golfboxis, stardijärjestuse avaldatakse 12. septembril EGCC kodulehel.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga