Intervjuu! Kaira Kivi: restoran siin majas on avatud kõigile, mitte ainult golfimängijatele

0

Kaira Kivi

17. veebruaril reedesel pärastlõunal kogunes Saare Golfi restorani Mo seltskond saarlastest ja kaugemaltki pärit ettevõtjaid, et lõõgastavas miljöös arutleda golfiturismi tõhusamaid arendamise-pakkumise võimalusi. Kohal oli mõistagi ka ajakiri Golf, kes küsitles maja turundusjuhti Kaira Kivi.

Kaira, restoran on hooajaväliselt rahvast puupüsti täis, mida te siin korraldate?

Anname rahvale põhjusi meie juurde tulemiseks. Kuigi väljaku avamiseni on mõni kuu aega, siis restorani MO saab alates tänasest külastada igal nädalavahetusel (pärast golfiväljaku avamist igapäevaselt). Tänased esimesed külalised on kohalikud koostööpartnerid. Anname neile ülevaate selle hooaja tegemistest, proovime üheskoos uusi maitseid värskenduskuuri läbi teinud restoranis.


Muuseas, ka teistel veebruarikuu nädalavahetustel korraldame toredaid erisündmusi, 24. veebruaril on Vabariigi Sünnipäevapidu koos tantsuga ja restorani köök on hiliste tundideni avatud. 25. veebruari õhtul toimub piduliku nädalavahetuse vääriline 6-käiguline õhtusöök Eesti legendaarse sommeljee Rein Kaselaga.

Kui täna küsiti, et kas on veel keegi, kes pole siin majas käinud, siis käsi tõusis vähe. Olete te jõudnud Saaremaa 30 tuhandele ja peale inimesele kohale viia info, et siin on golfiväljak?

Me loodame küll, et 8 aasta jooksul on golfiteema ühes või teises võtmes saarlasteni jõudnud.
Vähem teatakse ehk võimalusest, et restoran siin majas on avatud kõigile, mitte ainult golfimängijatele.

Mis ootab sel aasta restorani ees?

Saaremaa restorani plaanide kohta on kõige õigem küsida meie uuelt peakokalt Sandro Batista´lt.
Oleme rääkinud sellest, et tuua toiduvalikusse rohkem kohalikke puhtaid maitseid, sest on ju restorani nimigi Mo pärit saaremaisest sõnast (tähendab “minu”). Töötame selle nimel, et julgustada saarlasi ja nende külalisi meie juurde sööma ning mõnusalt aega veetma tulema aastaringselt, nii avamisaegadel kui ise sündmusi korraldama.

Kui hästi on õnnestunud Saare Golfil erinevate ettevõtete ja valdkondade vahel senimaani koostööd teha? Mis on need sammud, mida plaanite tänavu teha, et tuua senisest rohkem inimesi pikemaks ajaks Saaremaale puhkama? 

Koostöö on kulgenud hästi, meid soovitatakse, teeme ühiseid pakette ning võistlusi ja turundame golfivõimalust ühiselt ka piiri taga.  Ka tänane üritus on kantud mõttest, et kuidas saaks veelgi tõhusamalt saarele külalisi kutsuda ning nendele põnevaid tooteid pakkuda, et oleks põhjust jätkuvalt tulla ja kauem siin olla.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga