Helsingis oma väljakut tutvustav Otepää Golfikeskus on põhjanaabritele juba üsna tuttav

0

Reedel Helsingis alanud GoExpo vabaajamessi golfimessil on kohal ka Otepää Golfikeskus ning selle tegevjuht Kristi Laur räägib, et sel aastal pakuvad nad senisest paremaid pakette, mis on mõeldud pikemaajalistele puhkajatele ning seejuures rõhutakse piirkonna suurepärasele loodusele, mida igalt poolt enam ei leia.

Soomlased aga teavad juba Otepääd, nende huvi kasvab ja just enne messi sai tegevjuht meili ühelt soomlaselt, kes teatas, et ei saa messile tulla, aga tahab pakkumist saada. “Ta küsis, et kas oled mulle jätnud selle jube hea pakkumise viieks päevaks hotelliööga. See on inimene, kes on meie juures pidanud oma 50. juubelit ja käib meil pidevalt võistlemas, kuigi ka Soomes on head golfiväljakud,” rääkis Kristi Laur.

Otepää Golfikeskus teeb tihedat koostööd majutusasutustega, sest paketid on tegevjuhi sõnul golfimaailmas juba sedavõrd saadaval, et kui ise selles kaasa ei tee, võetakse paketid mujalt, ning golfikeskuse puhul on koostöö saanud juba endastmõistetavaks. Helsingis aga on Kristil kaasas golfihuvilised pojad, kes messil ringi tormates toovad ema laua alla võidetud nänni.

Mida aga pakub Otepää Golfikeskus konkreetselt? Hotelli Lydiaga koostöös pakutakse paketti kahele, kus aprillis, mais, septembris oktoobris ja novembris maksavad 1 öö ja 2 green feed 205, 1 öö ja 4 green feed 295, 2 ööd ja 2 green feed 305 ning 2 ööd ja 4 green feed 395 eurot. Juunis, juulis ja augustis on hinnad 1 öö ja 2 green feed 213, 1 öö ja 4 green feed 303, 2 ööd ja 2 green feed 304 ning 2 ööd ja 4 green feed 368 eurot. Hinnas on hommikusöök, spaa lounge ja fitness klubi.

Dorpati hotelliga koostöös on pakkumisel samuti pakett kahele. Aprillis, mais, septembris, oktoobris ja novembris on 1 öö ja 2 green feed 165, 1 öö ja 4 green feed 255, 2 ööd ja 2 green feed 231 ning 2 ööd ja 4 green feed 321 eurot. Juunis, juulis ja augustis maksavad 1 öö ja 2 green feed 170, 1 öö ja 4 green feed 260, 2 ööd ja 2 green feed 246 ning 2 ööd ja 4 green feed 284 eurot. Hinnas on hommikusöök ja parkimine.

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga