HEAD UUDISED HISPAANIASSE REISIJATELE! Hispaania odavlennufirma alustas taas otselendudega Barcelonasse

0

Vueling2Kui golf on sinu ala, siis Hispaania on selle praktiseerimiseks just õige koht. Hispaania on Euroopa number 1 golfiturismi sihtkoht. Igal aastal käivad tuhanded inimesed golfi harrastamas just Hispaanias.

Juba teist hooaega järjest alustas Hispaania suurim odavlennufirma Vueling otselendudega liinil Tallinn-Barcelona. Vuelingu lennukite pardal saab lennata mugavalt otse Barcelona külje all asuvasse El Prat lennujaama, mis asub kõigest 20 minuti kaugusel kultuurimeka keskusest. Samas on võimalik Barcelonas ümberistuda ning hõlpsasi Vuelinguga teistesse Hispaania sihtkohtadesse ja saartele edasi lennata.

Barcelona on linn, millesse on lihtne armuda ja leida igal reisil midagi uut ja põnevat. Erinevad muuseumid, modernistlik kunst ja Art Nouveau stiilis arhitektuur, suurepärased Kataloonia road ja veinid, jalutuskäigud mere ääres või kohalikul La Boqueria turul ringi uudistamine – kõike seda ja veel palju muud pakub Barcelona.

Vuelinguga saab lennata Barcelonasse 21. juuni – 12. september 2015. Lennud Tallinnast Barcelonasse väljuvad kaks korda nädalas kolmapäeva ja laupäeva varahommikutel. Piletite broneerimine otseVuelingu kodulehelt või oma reisibüroo kaudu.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga