Golfirahvas viib oma lemmikala Paide Suurel Sünnipäeval rahva sekka

0

WBGEelseisval nädalavahetusel, 27. ja 28. augustil leiab Järvamaa pealinnas aset Suur Sünnipäev, kus hällilasteks on 725-aastaseks saav Paide linn ja Kuma Raadio ehk nüüdse nimega Kesk-Eesti Tre.

Sünnipäeva sees toimub palju vahvaid üritusi, eriline aga on see, et nelja kuninga linna jõuab kogu maailmas ja ka Eestis üha enam populaarsust koguv golf. Võimaluse inimestel golfilööke esimest korda katsetada annab Eesti Golf Liit ja mõistagi on kohal ka ajakiri Golf.

Ilmselt pole tavainimeste seas eriti palju neid, kes teavad, mis tunne on ehtsa golfikepiga lüüa ehtsat golfipalli. Seda tahaks järele proovida ilmselt igaüks, aga võimalusi katsetamiseks on vähe — meil on küll klubides golfitutvustuspäevad, aga sinnagi ei satuta tihti. Varasem järeleproovimine aga on aluseks, et päris õige golfipisik purema pääseks ja golfikursustele minema sunniks.

Laupäevasel Suurel Sünnipäeval seatakse Paides üles golfarite treeninguvahend, mis annab igale külastajale võimaluse proovida juhendaja näpunäidete järgi golfilööki, olles eelnevalt tema juhtimisel jalad-õlad-käed enam-vähem õigesse asendisse sättinud. Kuna löödud palli püüab kinni võrk, ei ole ohtu, et kui elu esimene löök hästi välja kukub, tuleks veetorni juurest löödud palli Keskväljakule otsima kõmpida.

Lastel-esimesed-golfilöögid-tehtud

Golf on spordiala, milles tippujõudmine pole karvavõrdki lihtsam kui tennises või jalgpallis, kuid samas on selle ala harrastamine jõukohane tõesti nii noortele kui vanadele, trennihulludele ja diivanilaisikutele. Proovima tulijad saavad tasuta kaasa ka üle 100-leheküljelise värske ajakirja Golf, kus nii avameelseid intervjuusid kõigile tuntud prominentidega kui asjalikke soovitusi, kuidas elitaarsevõitu spordiala peaaegu kulutustevabalt harrastama hakata.

Ajakirja Golf toimetus läheb sel nädalavahetusel Paidesse, et anda inimestele võimalus esimest korda elus golfimängu proovida. Et asi aga asjaosalistele põnevam saaks, siis valib toimetus kohapeal välja inimesed, kes tõesti elus golfimängu esimest korda proovivad ning kirjutab nende emotsioonidest ajakirja loo. Loodame, et saame sügavalt ausat tagasisidet just nendelt inimestelt, kes mitte kunagi pole golfiga kokku puutunud. Otsime vastust küsimusele, miks nad seni pole golfini jõudnud.

Golf

Vanadele “paadunud” golfimängijatele aga juba hoiatuseks — toimetus küsib tõsiseid küsimusi ning loodab siiralt saada sügavalt ausaid vastuseid küsimusele — mis on seni valesti tehtud, et tavainimene golfist vähe arvab või üldse midagi ei arva … sest tegelikult on ju golf lahe! Kohtume Paides!

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga