Golfi reisipakett: Egiptus/Soma Bay 22.02.2014 – 01.03.2014

0

Soma Bay on uus eksklusiivne arenduspiirkond Punase mere läänerannikul, pooletunnise autosõidu kaugusel Hurghada lennujaamast, paljude golfimängijate jaoks ilmselt veel avastamata luksuslik puhkeküla oma suurepärase Les Cascades väljakuga. Kunagi kuulus see kõrbepoolsaar Egiptuse armeele, täna asub 5 km pikal ja 2 km laial maaribal viis uhket viietärni hotellikompleksi.

Kes golfimängust ei huvitu, leiab eest suurepärased snorgeldamise ja sukeldumise võimalused, samuti on Soma Bays Les Thermes Marins des Cascades-nimeline suur ja uhke thalasso spakeskus.

Kes aga golfist huvitub, ei pea piirduma ainult Soma Bay väljakuga, sest veerandtunnise autosõidu kaugusel on Madinat Makadi väljak, mida Soma Bay puhkusega väga hästi kombineerida annab.

HOTELL LA RESIDENCE DES CASCADES 5*****

Hotell La Residence des Cascades***** on ehitatud Soma Bay kõige kõrgemale kohale ja ta asub praktiliselt keset golfiväljakut. Tubadest avanevad suurepärased vaated kas golfiradadele või merele.

Hotellil on oma spa, mida loetakse parimaks Egiptuses, 5 restorani, mitmeid terrasse ja vabaõhu-baare. Õhtusöökideks pakub hotell ka dine-around varianti koostöös Soma Bay teiste restoranidega.

Cascades-Golf

CASCADES GOLF

Cascades (18 rada, par 72) väljak asub otse ranna ääres ning tegu on kõrbestiilis linksiga, mille disainer Gary Player kirjeldab seda kui “järgmist Pebble Beach’i”. Väljaku juurde kuulub ka driving range, saaregriiniga 9-rajaline par-3 väljak ja golfiakadeemia.

MADINAT MAKADI GOLF

Madinat Makadi Golf Resort on 6880 meetrit pikk par 72 väljak, Punase mere piirkonna uusima väljaku projekteeris Sanford Golf Design ja see valmis aastal 2008. Ühtlasi on Madinat Makadi ka pikim väljak Egiptuses. Lisaks 9 rajaga par 27 executive course, golfiakadeemia ja omapärane dogleg driving range.

Soma-Bay-Makadi-Resort

Täpsema info reisi kohta leiad siit: http://www.golflifetravel.eu/?portfolio=egiptussoma-bay-22-02-2014-01-03-2014

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga