Golf X Porsche HCP Matchplay 2017 alustab! Peaauhinnaks Porsche sõiduelamus Istanbul Park ringrajal

0

Tallinnas Arigato spordiklubi katuse all tegutsev Golf Experience golfistuudio korraldab talvehooaja põnevaima võistluse “Golf X Porsche HCP Matchplay 2017”, kus kõigi osalejate vahel loositakse luksuslik all inclusive reis 2.-4. juunil Porschelt ehk sõiduelamus Istanbul Park ringrajal, mis on endine F1 ringrada.

See on elamus- ja treeningpäev, kus osaleb korraga kuni 50 inimest erinevatest riikidest. Võitja päralt on rohkem kui 15 parima varustuse ja tipptasemel sooritusvõimega sportautot ja elukutselised Porsche instruktorid. Raja pikkus on 5,338 kilomeetrit, kurve on 14. Elamuspakett sisaldab ühte rajapäeva, lennupileteid edasi-tagasi, majutust 2 ööks, viietärnihotelli, kohapealseid transfeere ja toitlustust.

Esimese ja teise koha auhinnaks on Suuresta Golfi, uue nimega Rae Golf 18-raja mänguõigus 2017. aasta hooajaks ning mõlemad auhinnad kehtivad nii naiste kui ka meeste grupi võitjale. “HCP Matchplay toimub 3 kuu jooksul ja arvan, et see on huvitav formaat, kus kõigil on võimalus, kellegil väga eelist pole. Sellest tuleb emotsionaalne sari!” arvab üks korraldajatest ja Golf Experience loojatest Kristo Tullus.

Registreeri ja võida luksuslik all inclusive reis Porschelt Istanbul Park ringrajal. Registreeri SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga