Golf X golfistudio manager Janika Taidema: kui ei saa välismaale reisida, siis on võimalik meile tulla ja ei jää pikka talvist pausi

0

Hiljuti avas uksed Golf X golfistuudio ning toimus talvepidu neile, kes on juba uue kohaga seotud.

Ajakiri Golf leidis külaliste seast ka golfistuudio manageri Janika Taidema, kes on üks golfistuudio võtmetöötajatest ja kellest sõltub osaliselt ka see, kuidas golfistuudiol läheb.

Mis ajast olete Golf X golfistuudio manager ning kuidas selline ettepanek teieni jõudis?

Olen golfiga seotud olnud juba pikalt, alustasin Niitvälja golfikeskuses. Kui Kristo Tullus rääkis ideest luua golfistuudio ja, et nad ostsid ära Suuresta golfiväljaku, oli nende ettepanek, et ma abistaksin neid Golf X golfistuudios. Kuna ma elan Suuresta golfiväljaku lähedal, siis golfihooajal olen seal.

Millised on teie tööülesanded?

Igapäevaselt toimetame koos Maxime Chardoniga golfistuudios kohapeal. Maxime veel eesti keelt ei räägi, siis aitan ka seda poolt.

Kuidas on Golf Experience Eesti golfimängijate poolt vastu võetud?

Väga hästi! Me ei ole teinud reklaami, aga kliendid leiavad meid läbi hea sõna, golfimängijalt golfimängijale rääkides. Golf X golfistuudion on väga mõnus golfi mängida, saab mängida, see on mõnus ajaviitmine. Ma arvan, et 2017. aasta sügisest läheb see asi väga suurelt käima.

Milline on hinnapoliitika? 

Golf X golfistuudio on avatud iga päev. Esmaspäevast reedeni kuni kella neljani on tunnihind 15 eurot (tunnihind jaotub mängijate vahel) ning peale 16 ja nädalavahetuseti on tund mängu 20 eurot. Mängida saab nii üksi kui mitmekesi.

Kes on treeneriteks?

Meil on väga asjalikud ja toredad golfitreenerid: Torel Neider, Maxime Chardon, Martin Toom ja Carlos Kirtsi. Lisaks käivad meil tunde andmas ka teised Eesti treenerid, näiteks Priit Jalasto.

Kes nendest treeneritest siin mängijate seas kõige populaarsem?

Ikka Torel (naerab – toim.)! Ta on meie kõigi suur lemmik.

Milles seisneb tema võlu treenerina?

Temas on südant ning ta on sümpaatne ja ehe mees.

Mis teeb Golf X’i uustulnukana kõige erilisemaks või paremaks? Mida peaksid konkurendid kartma?

Kartma ei pea midagi – konkurents on alati hea. See tähendab, et sisegolf ning mäng simulaatoritel on kõigi golfiväljakute tulevik. Seda selleks, et Eesti goflimängijal oleks võimalik golfi mängida ja harjutada aastaringselt.

Mida see tähendab golfimängijale?

Golfimängijale tähendab see seda, et kui ei ole võimalust välismaale reisida, siis on võimalik tulla siseruumidesse, veeta mõnusalt aega ning mitte unustada golfimängu. Tänu sellele ei jää pikka talvist vahepausi.

Janika, kui tihti teie golfi mängite?

Üritan üle õhtu simulaatoril mängida, et teada, kas ikka taban palli (naerab – toim.) Eelmise aasta suvel oli mul kõige tihedam golfi mängimine, kuigi ma olen golfiväljakul olnud alates 2005. aastast. Usun, et sel suvel tuleb veel rohkema golfimänguga suvi! Tahan golfi mängida ja golfi panustada.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga