Golf Experience tutvustab Helsingis Golf X kaubamärki koos Rae väljaku ja sisestuudioga

0

Täna Helsingis alanud GoExpo vabaajamessi golfimessil on väljas Golf Experience ning ajakirja Golf reporteri ja väljaandja Monika Kuzmina vestluskaaslaseks on selle üks omanikke Kristo Tullus, kes selgitab, miks ollakse kodumaa piiridest laivis välja tuldud. “Meie esimene eesmärk on Eesti sisegolfar, aga tahame hakata ka väljaspool olema,” selgitab Kristo, lisades, et Soome on järgmine suurim turg, kellega asutakse tegelema. Soomes esitletaksegi on uut brändi Golf X, mis tähendab nii Golf X Rae golfiväljakut kui ka sisestuudiot Golf X Studio. Põhjanaabritele tahetakse selgeks teha, et kunagise pankrotis Suuresta Golfi asemel on nüüd uute omanikega ja edukas Golf  X Rae golfiväljak. Golf X Studio moodi sisegolfistuudiot pole aga Skandinaavias veel olemas ja soomlased on koostööst väga huvitatud. “Hakkame koostööd tegema nii Helsingi kui Peterburiga,” räägib Kristo Tullus tulevikust.

Millisena siis on Golf X Helsingis nähtav? Ühe paketina on soodne green fee pakkumine messikülastajatele, hinnaks 35 eurot. Võimalik kasutada läbi 2017. aasta hooaja, kogused ei ole piiratud. Võib minna sõpradega Rae väljakule golfi mängima, päev on täis sporti ning head seltskonda ning on ka mõnus suitsusaun veekogu ääres ja restoran ilusate vaadetega.
Samuti võib minna pere või sõpradega golfi õppima, see on hea võimalus koos sportlikult aega veeta. Kogenud ja sõbralikud golfitreenerid teevad golfimängu lihtsaks ja nauditavaks igale vanusele. Omalt poolt pakub Rae Golf kõike golfikursuseks vajalikku koos 20-eurose restoranivautšeriga. Green card kursus laupäeval ja pühapäeval ühele maksab 95 eurot ja hinnas on pallid, varustus ning 10-eurone restoranivautšer. Sama kursus  kahele maksab 180 eurot ning lisaks pallidele ja varustusele on selles ka 20-eurone restoranivautšer.
Golf X golfistuudio on ainulaadne aastaringne golfimängimise ja -harjutamise kogemus, õppe- ja harjutamiskeskkond, kus tehnoloogia abiga ning treenerite juhendamisel arendatakse golfimängija oskusi. Golfistuudios on neli Game Changer 2 simulaatorit, mis pakuvad välisväljakutele sarnast golfikogemust. 10 X kaart tähendab 10 tundi simulaatorite kasutust mistahes ajal 150 euro eest.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga