FOTOLUKS SOOVITAB! Kuidas saada head golfipilti?

0

Ajakiri GolfGolf on üks meeletult vahva mäng, kus juhtub paljutki põnevat, mida oleks tingimata vaja jäädvustada – näiteks siis, kui sooritad uskumatult hea ja täpse löögi, peaks see olema jäädvustatud nii mälestuseks kui ka kahtlejate veenmiseks.

Fotoluksi e-pood soovitab ülimalt heade kaadrite tabamiseks suurepäraseid Canoni, Leica, Panasonicu, Nikoni ja Fujifilmi fotokaameraid, millest võite täpsema ülevaate saada alljärgnevast valikust.

Ostuga käib kaasas ka rida soodustusi. Et tõelise golfari mänguajalugu saaks jäädvustatud, tuleb lihtsalt teha üks ost Fotoluksist ja golfiraja saavutused käivad teiega kaasas!

Uus Leica C 

Uus Leica C on nägus, eeskujuliku pildikvaliteedi ja töökindlusega. Esimest korda Leica ajaloos on kaamerast võimalik pilte ja videosid laadida juhtmevabalt. Uus äpp tagab failide saatmise ühenduse nii nutitelefonide kui ka tahvelarvutitega. Vastav äpp on saadaval Google play lehel ja Apple kauplustes. Kaamera hõrk disain on loodud koostöös Audi disaineritega.

Leica V-Lux

Ajakiri Golf2Reisi-, spordi- või mistahes fotograafia jaoks on Leica V-Lux ideaalne valik ja seda tänu 25-400mm suumivahemikule, mis katab nii lainurga, tele, kui ka makro vajadused. Kuigi supersuum, on Leica erinevalt paljudest konkurentidest väga valgusjõuline: f/2.8-f/4 – Leica enda DC Vario-Elmarit asfääriliste läätsedega kvaliteetobjektiiv. Uuel V-Luxil on kiire ja täpne autofookus, mis võimaldab liikuvaid objekte teravalt pildile tabada.

Panasonic Lumix DMC-TZ60

Ajakiri Golf3Panasonic TZ60 on unelmate supersuumkaamera. Panasonic Lumix TZ60 tehnliste andmete ja omaduste loetelu jätab selja taha kõik oma rivaalid – eesotsas Sony CyberShot HX50V ning Canon PowerShot SX280HS aparaatidega.

Tähelepanuväärseim lisandus on elektrooniline pildiotsija, mis sedalaadi kaamera juures kindlasti kasuks tuleb.

Panasonicu sõnul on see täpselt samasugune 0,2” diagonaali ja 200 000 piksliga, nagu Lumix DMC-LF1 kompaktkaameral.

Panasonic Lumix DMC-GM1 + 12-32mm Kit

Ajakiri Golf4Panasonic DMC-GM1 on ääretult kompaktse korpusega kaamera, mille puhul ei ole tehtud kompromissi kasutusmugavuses ega pildikvaliteedis. See on saavutatud tänu Micro Four Thirds süsteemi kombineerimisega suure Live MOS sensoriga, kiire autofookuse süsteemiga ning Venus Engine pildiprotsessoriga. Selle tulemina saab teravalt kaadrisse püüda ka kiiremad hetked.

Vaatamata oma kõrgele funktsionaalsusele ja suurepärasele pildikvaliteedile, tuleb uus GM1 erakordselt kompaktse profiiliga, mille on teinud võimalikuks mitmed geniaalsed leiutised. Kõik välimised detailid on põhjalikult läbi mõeldud, andes kaamerale sileda ja stiilse välimuse ning meeleolu. Omades seda kaamerat, pakub GM1 suurt ja luksuslikku kasutuskogemust. Lumix GM1 on kaamera, mis muudab harilikud eluhetked “kunstiks”.

Nikon CoolPix AW130

Ajakiri Golf5Nikon sobib hästi aktiivse vabaõhuelustiili jaoks. 16-megapikslise kaameraga COOLPIX AW130 võib sukelduda kuni 30 m sügavusele (samaväärne avamerel sukeldumise edasijõudnute sertifikatsiooniga), see on põrutuskindel kuni 2 m kõrguselt kukkudes ning külmakindel kuni temperatuurini –10 °C ja tolmukindel.

Lisaks võimaldab kaamera liikvel olles fotosid ja videoid koheselt jagada, pannes kaamera lihtsalt NFC-toega¹ nutiseadme vastu või kasutades piltide kohe jagamiseks Wi-Fi²-nuppu.

Fujifilm Finepix XQ2

Ajakiri Golf6Uuel XQ2 premium seeria kompakt lubab eeskujulikku pildikvaliteeti tänu 12MP 2/3″ X-Trans CMOS II sensorile ja uuele LMO tehnoloogiale, mis peaks tagame veelgi teravamad ja detailirohkemad pildid.

Objektiivi on ehitatud ka efektiivne kuni 3-stopiline pildistabilisaator, mis on iseäranis kasulik ka vähestes valgusoludes.

Canon Powershot G1x Mark II

Kaamera tagab kiire ja tundliku kasutamise. Suure tihedusega 31-punktine AiAF lukustub subjektidele kiiresti ja täpselt ning käsitsi teravustamist saab käsitsi reguleerida, kasutades ühte kaamera kahest juhtrõngast, mis asuvad objektiivikatte ümber. Manuaalne teravustamise abi suurendab veelgi täpsust, märgistades fookuses olevad alad.

Rohkem infot leiab SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga