Fotod! Neljapäeval toimus Valgeranna naistesarja avavõistlus

1

Neljapäeval toimus Valgerannas naistesarja esimene võistlus ehk naisteka avalöök, mis on White Beach Golf klubi naismängijate iga-aastane sügiseni kulgev üritus. Stiiliks oli sel korral kevadised lillelapsed ja sellisel moel olid golfitarid välja ka ilmunud.

“Esimesel üritusel ei hakanud me stiilikujundusega väga pingutama, lilled olid naistel peas või kärudel,” selgitas võistluse korraldaja, naisteklubi uus kapten Margit Rits, kes on nüüdseks välja vahetanud kaks aastat selles ametis olnud Kaja Merila-Remmeli.

Punktimängus, kus ringi jooksul on võimalik kasutada viite driveri lööki rajal, märkides palli ja asetades selle uuesti tiile, osutus parimateks Urve Mälberg, järgnesid Inna Margus, Ülle Teekel, Margit Sipelgas ja Aulika Annus, kes said tulemusena kirja vastavalt 5, 4, 3, 2 ja 1 punkti. Kokku lõi avaüritusel kaasa 13 golfitari.

Naisteklubi kapteni Margit Ritsi sõnul pole nad seni nii varakult naistekat alustatud. Golfitarid tänasid ka kapteniametist lahkunud Kaja Merila-Remmelit. Järgmine naistesarja võistlus toimub 16. mail.

Vaata galeriid!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga