FOTOD! Golfinoorte suve muutsid lõbusamaks golfilaagrid Otepääl

0
Otepääl toimusid juunis ja augustis laste ja noorte golfilaagrid, kus osales umbes 30 last üle Eesti. Laagrid olid kolmepäevased, koos ööbimisega sellistes Lõuna-Eesti turismitaludes  nagu Järve Talu ja Arula Puhkemaja.
Laagripäev algas mõnusa venitusjoogaga ja sörgiga järve äärde, kus vapramad ka ujumas käisid. Seejärel tuli hommikusöök ja edasi viis Mati Reiside buss golfinoored Otepää Golfikeskusesse.
Golfitreeningud toimusid kaks korda päevas ja kestsid keskmiselt 2 tundi. Harjutada sai nii puttamist ja lähimängu, noored möllasid bunkrites, harjutasid täpsust ja pikki lööke range`l. Igal päeval olid erinevad soojendusmängud ja väikesed võistlused erinevate golfilöökidega. Viimasel päeval panid laagrilised oma oskused proovile, võisteldes eelkõige iseendaga.
Peale pikka golfi päeva nautisid oma ööbimispaigas aktiivseid mänge. Sai proovitud nii jalgpalli, korvpalli, tennist kui ka ukakat, ujuti järves ja sõideti kajakkidega, grilliti vahukomme ja liha, söödi puuvilju ning õhtul mängiti erinevaid humoorikaid seltskonnamänge.
Laagri võtsid korraldajad ja noored kokku toreda auhindamistseremooniaga, kus iga laps sai kaela laagrimedali ning kirjelduse, millega just tema laagri jooksul korraldajatele meelde jäi.
Parimad said ka karika. Näiteks premeeriti parimat poissi ja parimat tüdrukut, samuti laagri pesamuna ja aktivisti. Tiitleid jagus kõigile. Laagri organiseeris treener Oliver Treufeldt koos Otepää golfiklubiga, abiks olid Otepää Golfikeskus, Joel Pärle ja Taavi Aaliste.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga