ETTEVÕTE GOLFIVÄLJAKULE! Dell Golf Academy tõi arvutiinimesed põnevasse golfimaailma

0
Golfiakadeemia sellesuviseseks võitjaks krooniti Ago Vesmes LHV Pangast

Golfiakadeemia sellesuviseseks võitjaks krooniti Ago Vesmes LHV Pangast

Eelmise aastal võtsid ka arvutifirma DELL | MAX 123 inimesed koostöös Estonian Golf & Country Club´iga (EGCC) ette rea üritusi oma töötajatele ja klientidele, et tutvustada neile golfi kui spordi, hobi ja ajaviite võlu. Sellekohane programm „Dell Golf Academy“ viib infotehnoloogia maailmas tegutsejad golfimaastikule. Üritustesarja võtsid asjaosalised kokku lausega: “Sukeldusime suurejooneliselt golfimaailma.”

Demopäeval, mis viidi läbi EGCC väljakutel, läbisid 20 kiiremat registreerunut Green Cardi kursuse ehk õppisid selgeks golfi algtõed ja -reeglid. Juhendajana astus kursustel üles lugupeetud PRO Rein Auväärt isiklikult, kes golfimaastikul ja –ajakirjas pikemat tutvustamist ei vaja.

MAX 123 Open võistlusel osales Stone Course rajal kokku 16 DELL | MAX 123 klienti. Golfiakadeemia sellesuviseks võitjaks krooniti Ago Vesmes LHV Pangast, järgnesid Rein Ant Skype`ist ja Kristo Sepp CHI Advisory`st.

DSCN2333Tegelikult võitsid muidugi kõik, nagu lubati ka kutses, sest septembris oli ilm jätkuvalt soe ja mängimiseks lausa ideaalne. Õrnad tuulehood ei seganud palli lendu ja üksikud pilved olid pigem kergenduseks, sest nagu selgus, siis golf ei olegi nii kerge ja aeglane spordiala nagu mõnikord kõrvaltvaatajale mittegolfarile võib tunduda. Päevad olid meeleolukad ja nagu järelkajastustestki selgus, osutusid kõnesolevad esitluspäevad viimastel aastatel peetud kliendiüritustest parimateks.

Partnerlusürituse EGCC President Cup by DELL | MAX 123 võistlusel startis kokku 126 inimest kõikidest Eesti golfiklubidest ja said jõukatsumisele kaasa peasponsori DELL | MAX 123 esindaja head soovid ja golfi õnnepalli. Päevale lisas vürtsi uhke Lexus, mida oli võimalik võita hole in one soorituse eest, kuid kahjuks sõitis auhind seekord oma esindusse tagasi.

WP_20140816_025Ettevõtmise lõpetas meeleolukas õhtu EGCC klubihoones, kus parimad said kätte auhinnad ja DELL | MAX 123 nõukogu esimehe Ivo Suursoo mehise käepigistuse. Autasustati iga võistlusklassi kolme parimat ja erivõistluste võitjaid. Rändkarikale said aga graveeritud parima mees- ja naismängija löögimägu tulemused.

DELL | MAX 123 esindajate hinnangul on golfiakadeemia saavutuseks ettevõtte soliidne imago ja tuntuse kiire kasv. Üritustesari, kus kliendihaldurid käisid aktiivselt klientidega golfi mängimas, on toonud just uusi personaalseid kontakte ja mõtteid ühiseks äritegevuseks. Väide, et golfirajal sõlmitakse „miljonitehinguid“, ei pea päriselt paika, kuna rajal luuakse kontakt ja õpitakse esmalt üksteist tundma – oluline on luua usaldav suhe, äri tehakse juba mujal ja seda üsna edukalt.

WP_20140817_031Üritustesarja menu annab DELL | MAX 123 esindajatele julgust golfiga edasi minna ja loodetavasti kohtutakse “Dell Golf Academy” raames ka järgmisel aastal. Huvilisi, kes sel aastal erinevatel põhjustel osaleda ei saanud ja ennast järgmiseks aastaks juba kirja panid, jagub küllaga.

DELL | MAX 123 pakub IT-lahendusi ja –teenuseid, olles võtnud eesmärgiks teha Eestis kättesaadavaks maailmabrändi Dell tehnoloogiad. Ettevõte tegutseb aastast 1991, on esimene suurim Delli tehnoloogiapartner Eestis ning kelle klientuuriks on äriettevõtted ja avalik sektor.

VAATA GALERIID!

Tekst: ajakiri Golf
Fotod: DELL | MAX 123

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga