EGCC uus kapten – Urmas Isok

0

EGCC uus kapten - Urmas IsokDetsembri keskel sai Estonian Golf & Country CLub uue kapteni, kelleks klubi üldkoosolekul valis Urmas Isoki.

Urmas mängib golfi aastast 1997 ning madailam HCP on olnud 6,4. Kogemus mängijana on ligemale 300’lt erinevalt golfiväljakult üle maailma ja ideid ning mõtteid klubiliikmete esindamiseks on nii enda kogemusest kui ka maailmast.

Urmas Isok on olnud 23 aastat ettevõtja, muuhulgas ka aastatel 2001-2006 Niitvälja Golfikeskuse nõukogu esimees. Nende aastate sisse jäi ka Niitvälja Park väljaku laiendus viie uue rajaga ja ettevalmistus 2×18 augulise väljaku loomiseks.

EGCC uuele kaptenile meeldivad erinevad väljakutsed ja suured eesmärgid. Üheks näiteks on tal greene’i ehitamise ja hooldamise kogemus – nimelt suure golfifännina otsustas Urmas ehitada endale koduõue maja taha greene’i, et pikkadel ja valgetel suveõhtutel saaks meelepärase tegevusega lisaks golfiväljakule tegeleda ka kodus. Urmas ütleb, et pigem on tegemist siiski ambitsiooni ja visuaalse efekti taotlusega.

Selleks aastaks on kaptenil palju mõtteid, kuidas EGCC liikmete ja külaliste emotsioone veelgi parandada. Nii President kui Kapten on väljendanud soovi viia EGCC 21. sajandisse ning seisavad selle eest, et 13nda ja 5nda raja lähedusse ehitataks Euroopa TOP100 väljakule kohane käimla. Tänane lahendus on pigem eelmise sajandi algusega võrreldav. Loodetavasti saame uue WC avada koos Sea Course’iga.

AS EGCC juhtkond on selleks aastaks võtnud oma investeerimisplaani lisaks hooldusmasinate soetamisele nii WC ehituse kui ka teede korrastamise, mis viivad nii 10ndale rajale kui ka 18ndalt rajalt klubihoonesse. Ka sellele on kapten tähelepanu pööranud, et EGCC algusajaga võrreldes on teed juba tugevalt amortiseerunud – EGCC saab sel aastal juba üheksa aastaseks.

Urmas Isok on juba aastaid nii ise aktiivselt mängijatele tähelepanu juhtides kui ka oma kirjutistega proovinud parandada inimeste teadlikkust mängutempo hoidmisest. See puudutab nii iga mängija valmisolekut ja teadlikkust kui ka väljakul kokkuleppeid teatud alade puhtana hoidmises. Viimasel kahel aastal on Jõelähtme mõlema väljaku mängitavus väljaspool mänguala oluliselt paranenud ning kindlasti kapten soovib ka siin näha jätkuvat arengut.

Ka on Urmasel ettepanekuid teatud aladel kohalike reeglite muutmisel (nt 6-7 vaheline liivaala), kuid siin on tegu tiheda koostööga nii väljaku omanike, arhitekti ja klubiliikmete soovidega. Kõige tähtsam on see, et pakkuda Jõelähtmel golfi mängides võimalikult positiivset emotsiooni, mille alus on eelkõige väljaku väga hea kvaliteet ning mida toetab hea teenindus ning palju väikeseid detaile.

EGCC uus kapten soovib kõikdele mängijatele ilusat hooaja algust!
Kui on ettepanekuid või soove, mida klubi juhatus saaks arutada, võib julgelt võtta ühendust kapteni ametlikul e-postiaadressil: kapten@egcc.ee

Uut kaptenit intervjueeris Hanno Kross

Allikas: http://www.egcc.ee/et/info/uudised/342-egcc-uus-kapten-urmas-isok

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga