EGCC treenerite treeningtunnid kolivad siseruumidesse

0

Rein Auväärt alustab oktoobri keskel sisetreeningutega Tere Tennisekeskuses asuvas golfisaalis ning novembrist alustavad ka Enrico Villo ja Egeti Liiv treeninguid Pirital asuvas BMW Sisegolfikeskuses. Viimaste aastate näitel võib öelda, et kõige rohkem on hooaja jooksul arenenud ja võistluste võite võtnud ikka mängijaid, kes teevad eesmärgist tööd ka sügis-talvel sisetingimustes.

Rein Auväärti treeningud toimuvad Tere Tennisekeskuses olevas golfistuudios alates 17. oktoobrist teisipäeval kell 13-18, mil algab viimane treening. Neljapäeviti alustab Rein kell 15 ja viimaste treeningute algus on samuti kell 18.

Treeningud toimuvad nelja inimesega grupis, kestvusega 60 minutit. Ühe treeningu hind on 25 eurot ja see sisaldab riietekappi, pesemisvõimalusi ja sauna. Tasumine on koha peal ühe kuu treeningute eest korraga või pangaülekandega. Keskuses on mugav einestamise võimalus. Registreerimiseks saab saata Reinule kirja auvaart.rein@gmail.com, või helistage telefonil 5165753.

Treeningud mõeldud kõigile golfiharrastajatele, kes alles alustavad golfiga tutvumist, kellel on minged kogemusi golfis peale algkursuse sooritamist ja kes on juba aastaid tegelenud golfiharrastusega. Swingi arendamiseks on abivahendid ja EXPLANAR.
Pro Enrico Villo ja Egeti Liiv alustavad rühmatreeningutega novembris BMW Sisegolfikeskuses. Keskus avatakse sisehooajaks 1. novembril ja treeningute ajakava lähiajal ja EGCC ning Golfikooli koduleheküljel.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga