EGCC avalikustas 2018. aasta olulisemad võistlused

0

EGCC greenkeeping meeskond ettevalmistamas väljakut meeste EM’i kolmandaks mänguringiks 2016. augustis. Foto: Hanno Kross

EGCC 2018. aasta klubivõistluste kalender on suures plaanis paika saanud — klubi jätkab oma oluliste võistlustega, millest üks on järgmisel aastal ka erakordne. Tähistamaks Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva, korraldab EGCC Eesti Vabariigi 100 sünnipäevavõistluse, kus osaleda saavad kõik, kuid parimad koguni kolmel päeval, 72-rajalisel võistlusel 18.-20. augustini.

Hooaeg algab, nagu juba tavaks saanud, Stone Course’il ja samal ajal, kui Augustas mängitakse Mastersit. EGCC Links Masters by Delux toimub pühapäeval, 4. aprillil.
Uue võistlusena mängitakse 29. aprillil Sea Course’i avavõistlust. Sea Course’i on kõige varem avatud 1. aprillil ning kõige hiljem 1. mail ehk hiljemalt aprilli lõpus saab Sea Course’i avamist võistlusega tähistada.

Sünnipäevavõistlus toimub mai lõpus 

EGCC sünnipäevavõistlus toimub traditsiooniliselt mai lõpus, järgmisel hooajal juhtub see reedel, 25. mail. President Cup’i, kus juba mitmel aastal on mitukümmend inimest järjekorras, et starti saada, mängitakse pühapäeval, 10. juunil. Jaanipäevanädalat alustab klubirahvas esmaspäeval, 18. juunil, mil mängitakse EGCC golfimaratoni, mis on traditsiooniliselt 42 raja pikkune — 18 rada Sea Course’il, 18 rada Stone Course’il ning lisaks 6 rada Sea Course’il.

Eestis toimuvad Rotary maailmameistrivõistlused golfis

8.-13. juulini toimuvad Eestis Rotary maailmameistrivõistlused golfis ning muuhulgas ka EGCC Sea Course’il.

Jätkub EGCC Captain Challenge

The Open’iga samaaegselt mängitakse alati ka EGCC Captain Challenge’it — võistlus toimub reedel, 20. juulil. Klubimeistrivõistlused on 11.-12. augustil.

Eesti Vabariik 100 golfivõistlus 

Aasta üks silmapaistvamaid võistlusi on Eesti Vabariigi 100 golfivõistlus, mille raames on kõikidel võimalik mängida 72 rada löögimängus või siis ühineda viimaseks päevaks, 20. augustiks, et tähistada taasiseseisvumispäeval Jõelähtme väljakul ühe võistlusringiga Vabariigi sünnipäeva. Võistluse raames antakse välja ka EGCC Trophy tiitel. “Alustame laupäeval 18. juulil, mil mängime 27 rada (18 Sea Course’il, 9 Stone Course’il), pühapäeval mängime samuti 27 rada ning tagatiidelt löögimängijad mängivad viimase ringi Sea Course’il esmaspäeval, 20. augustil. Kõik, kes 72 rada ei soovi mängida, saavad ühineda ühepäevaseks võistluseks Sea Course’il 20. augustil, peale mida tähistame ühiselt EGCC-s Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva suure peoga,” seisab maratonvõistluse kirjelduses.

Jätkuvad ka olulised sarivõistlused 

30. septembril mängib EGCC Sea Course’i viimast võistlust. Oktoobri alguses, 6.-7. oktoobril, on tavapärane kahepäevane löögimängu võistlus Stone Course’il ehk Links Championship. Cross Country’t mängitakse pühapäeval, 28. oktoobril ja hooaja lõpetamise teeb klubi eraldi laupäeval, 3. novembril.
Kellel huvi, saab järgmise aasta olulisemad kuupäevad juba enda jaoks kalendrisse kirja panna. Lisaks traditsioonilistele võistlustele korraldab EGCC loomulikult ka olulisi sarivõistlusi järgmisel aastal ning nendest saab täpsemat infot koos kuupäevadega juba novembris.

Võistluste broneerimisega tasuks kiirustada 

Kõikidel, kellel on huvi enda ettevõttega teha väiksem või suurem sündmus/võistlus Estonian Golf & Country Club’is, on oodatud aegsasti ühendust võtma, et parimad päevad endale broneerida. Oktoober-november on EGCC-s tihe aeg järgmise aasta kuupäevade broneerimisel.

EGCC meeskonnal on kogemusi sõpruskondade võistluste korraldamisest kuni Euroopa meistrivõistlusteni välja

EGCC meeskond on korraldanud nii väikseid intiimseid sõpruskondade võistlusi kui ka World Cup Qualifier’eid ja Euroopa meistrivõistlusi. “Teie käsutuses on Eesti kogenuim seltskond golfisündmuste korraldamisel — oleme rõõmsad, kui meid ära kasutate oma klientide ja koostööpartneritele ilusa päeva korraldamisel,” kutsub EGCC juhtkond huvilisi Jõelähtmele.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga