EGCC avab reedel Stone Course väljaku

0

Lumevaesel talvel on ka mõni eelis — golfi saab hakata mängima oluliselt varem! Kui ilmataat midagi väga erakordset kokku ei keera, siis saab EGCC-s mängida golfi alates reedest, 17. märtsist. Klubi palub tiiaeg kindlasti Golfboxis broneerida ning nagu ikka, tulla enne mänguringi läbi ka caddiemasterist.

Märtsis on Stone Course’il 9 raja green fee hind 25 ning päeva green fee 35 eurot, klubiliikme külalisele, kellel on hooaja mänguõigus tasutud, kehtib -50% allahindlus.

Caddiemaster ja suvegriinidega Stone Course on avatud hommikul kella 10-st, kuid see ei tähenda, et kindlasti sel hetkel mängima saab. Mõnel ööl on veel miinuskraadid ning mängimise eelduseks on griinidelt härmatise sulamine. Klubihoone on reedest avatud, seal saab külma ilma puhul juua enne mänguringi tassi kohvi või teed ja natuke heas seltskonnas oodata, kuni griinid on sulanud. Alati võib enne mänguringi ka helistada üle, kuidas kohapeal olud on.

Hooaja mänguõiguse tasu palutakse tasuda MTÜ Estonian Golf & Country Club’i arveldusarvele EE652200221021614555. Klubiliikmetel on Sea + Stone Course’i mänguõigus 900 eurot + 125 eurot aastane liikmetasu. Saab ka eraldi Stone Course mänguõigust soetada 49-eurose kuutasuga või ühekordselt 390 eurot hooaja eest.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga