EGCC ahvatluseks Helsingi golfimessi külastajatele on Mulligani külalistemaja

0

Reedel Helsingis alanud GoExpo vabaajamessi golfimess poleks päris see, kui sealt puuduks Estonian Golf & Country Club.

Teenindusjuht ja klubisekretär Sigrit Dulder ütleb, et nemad pakuvad väga soodsaid hindu väga hea teenusega väga headele toodetele. Lisaks green feele soovitab ta Mulligani külalistemaja, kus on majutus 12 inimesele, grill, köök, teler ja saun ning seda kahekorruselises majas. “See on väga mõnus, hubane ja privaatne koht, kus on mõnus sõpradega tšillida,” tutvustab Sigrit. Pakkumine kehtib kõigile, kes messilt pakkumise võtavad ja alles käis pakkumisi küsimas üks endine klubiliige, kes sai 50 protsendilise allahindlusega green fee.

Kohal on ka juhataja Hanno Kross, kes ütleb, et kuigi Mulligani külalistemaja on mais välja müüdud, saab seda edaspidi rentida ning pakkuda on veel mitu maja Jõelähtmel, kuhu saab suveks sõprade, pere või ettevõttega minna. Üldse on Jõelähtme arenduses 125 krunti, 47 maja on müüdud ja 39 on valmis. Mis aga puutub Mulligani külalistemajja, siis Hanno sõnul on soomlased selle järgi lausa hullud. Öö selles maksab 560 eurot. Milised aga on messipakkumised, seda lugege alljärgnevalt.

Soodustused tähendavad 2 ringi Sea Course’il ühe hinnaga, Mulligani külalistemaja 12 inimesele + 2 Sea Course’i green feed hinnaga 139 euro inimene (-50% allahindlus tavahinnast) ning flight’i hind (4 inimest koos) on 213 eurot (-40% tavahinnast). Green fee tuleb broneerida aprillikuu jooksul.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga