Eesti meeskond tõusis täna EM-l Luksembourgis viiendaks

0

Eesti Golfi Liidu koondisLuksembourgis peetavatel EM võistlustel Division 2-s tõusis Eesti koondis kahe koha võrra ja lõpetas löögimängu viimase päeva 5 ndana. Eesti parimana mängis Sander Aadusaar -1 ( 71 lööki ) ja oli meie mängijatest kokkuvõttes + 3 ga kõrgeimal 17. kohal.

Koondise peatreener Timo Karvinen oli võistluspäevaga rohkem rahul kui eile. “Plaan oli kohe alguses rünnata ja kokkuvõttes raja par välja mängida” sõnas peatreener.  “Kuigi see meil ei õnnestunud, siis täna olen rohkem rahul, sest poisid mängisid paremini. Lõpptulemus oli vaid kolm lööki parem, sest putt vedas alt. Siiski tegime kolmandal, neljandal ja viiendal rajal 15 lööki vähem kui eile,” võttis Karvinen tänase päeva kokku.

Löögimängu parim oli David Boote (Wales), kes mängis kahel päeval 66, 69.

Homme jätkuvad EM võistlused rajamänguga, kus pääsu eest Division 1 jätkavad võistlust löögimängu võitnud Island, teise koha saavutanud Wales, kolmas Tšehhi ja neljanda koha saanud Sloveenia.

Eesti hakkab mängima 5. koha eest ühes grupis koos Slovakkia (löögimängu 6.), Poola (7. koht), Luksembourgi (8.koht) ja Kreekaga (9. koht).

Reedel mängib Eesti meeskond Luksembourgi ja Kreeka mängu võitjaga. Homme võistlevad ühes meeskonnas Carl Hellat ja Mattias Varjun. Individuaalselt mängivad Timo Raukas, Joonas Turba, Sander Aadusaar ja Marten Palm.

22. Timo Raukas mängis täna +3 (75 lööki) ja kokkuvõttes + 4

24. Joonas Turba +4 (76 lööki), kokkuvõttes +4

28. Marten Palm + 1 (73 lööki), kokkuvõttes +6

38. Mattias Varjun +5 (77 lööki), kokkuvõttes +10

46. Carl Enn Hellat +6 (78 lööki), kokkuvõttes +13

Luksembourgis alanud meeskondlikel EM võistlustel Division 2-s hoidis Eesti koondis +15 -ga ( 375 lööki ) avapäeva järel 7 ndat kohta.

Monika Kuzmina

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga