Eesti Hotelli- ja Restoranide Liit paneb aluse uuele traditsioonile! Saaremaal toimub esmakordselt võistlus EHRL President CUP 2017

0

25. tegutsemisaastat tähistav Eesti Hotelli- ja Restoranide Liit paneb aluse uuele traditsioonile. Nimelt toimub 25. augustil Saaremaal esmakordselt võistlus EHRL President CUP 2017. Võistluse raames ootab EHRL oma liikmeid, kaasliikmeid, partnereid ning sõpru sportlikult ja seltskondlikult aega veetma – kõiki neid, kes armastavad hotellides ja restoranides töötamist kui ka külaliseks olemist.

Võistlus algab Saare Golfist kell 13 stardidega I ja X tiilt, mängitakse 18 rada. Osa võivad võtta kõik, kellel on 2017 aasta aktiivne HCP. Erivõistlusteks on pikim avalöök 12. rajal, lähim lipule 5. rajal, auhinnad ja parim löögitulemus/scratch, auhind parimale naisele ja mehele.

Võistlusele järgneb õhtusöök ja autasustamine algusega kell 20 Saare Golfi klubihoone restoranis MO. Arvukad sponsorid on võistluste võitjatele välja pannud suuri auhindu, lisaks kõikide osavõtjate vahel toimub auhinnaloos, mille auhindadeks on arvukad kinkekaardid ning tooted hotellidelt, restoranidelt ning sektori toetajatelt. Peaauhind naiste arvestuses on aurutaja Sage the Steam Zone ja peaauhind meeste arvestuses on LCD TV Samsung, 40″ Full HD LED.

Sõbrahinnaga majutust pakub Hotell Saaremaa. Broneerides palutakse kasutada salasõna EHRL President Cup. Võistlusele registreeruda saab  Golfboxis

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga