Eesti golfarid kogunevad täna Otepääle, kus saab võita sportauto Aston Martini

0

Täna Otepääl aset leidev Lyoness Golf Trophy 2017 on juba teist aastat toimuv golfivõistlus, kus hole-in-one eest saab võita silmailu ja tuuletõmmet pakkuva Aston Martini sportauto. Golfisündmuse nimisponsor on kauplemisvõrgustiku Cashbackworldi taga olev Lyoness, mis koondab endas 7 miljonit ostlejat ning 75 000 kaupmeest 47 riigis.

„Juba teist aastat oleme koostöös Lyonessi ja Mobile.ee-ga korraldamas golfivõistlust, mille auhinnalaud on Eesti mõistes eriti rikkalik. Eelmisel aastal jäi hole-in-one löömata, kuid kindlasti tulevad paljud golfarid seda tänu Aston Martinile või väljapandud 50 000 eurole taas püüdma,“ rääkis Otepää Golfikeskuse tegevjuht Kristi Laur. “Kes võidutabamust lüüa ei suuda, saab loota fortuunale, et lennata juba oktoobris koos kaaslasega Lyonessi kulul Italian Openile (74’Open D’Italia).

Formaadi poolest on võistlus Greensome HCP punktimäng, kus mängitakse paarides ja kõik mängijad võistlevad ühes kategoorias. Lisaks peaauhinnale on partnerid lubanud välja tuua veel palju väiksemaid auhindu. Auhinnasõidukilt tulumaksu tasumise on korraldajad samuti enda peale võtnud.

Lyoness Eesti juhi Indrek Habaku sõnul on Lyoness Eesti partnerettevõtete arv kasvanud nelja aastaga nullist 550le ning ligi 180 tuhande igapäevaste hüvede kasutajani. Golfiüritus on üheks võimaluseks partnereid kokku kutsuda ja koos meeldivalt aega veeta. „Kuna golf on paljude kaupmeeste hobiks ja Otepää Golfikeskus meie partner, siis otsustasime just seal oma vabamas vormis kokkusaamise korraldada ja ka kõiki teisi golfareid mängima kutsuda. “

Lyoness korraldab suurejoonelist golfiüritust Eestis juba teist aastat. Eelmisel aastal võitsid Lyoness Golf Trophy’l VIP pääsmed Italian Openile abielupaar Anu ja Paul Toomas, kes on Otepää Golfiklubi pikaajalised liikmed.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga