Ansambel Karavan – sündinud golfimängijad!

0

Ansambel Karavan - sündinud golfimängijad!Viimaste ilusate sügisilmade päikesepaiste tõi Niitväljale ansambel Karavan, kes ühel hommikupoolikul seal esmakordselt golfijumalaga mõõtu võttis ja eneselegi ootamatult oma hinge talle müüs. Valgetes ülikondades mehed leidsid üheskoos, et golf on justkui muusikainstrument, mis vajab individuaalset lähenemist ja harjutamist, kui minema hakkab, siis enam pidama ei saa.

 

Käes on võitsluse aeg!

Pärast paari kuiva harjutust läheb lahti võitslus harjutusalal. Peagi kõik mehed golfist võlutud ning arutavad millal võiks ise kursused võtta. Esimesed löögid sujuvad. Kellel paremini, kellel halvemini, kuid keegi ei heida meelt. Ansambli mehepoegi vaadates ei ole kahtlust, et peale muusikalise ande on neid ka golfiandega õnnistatud. Esimesed löögid lähevad täppi ja pallid lendavad hoogsalt. Algselt on juhtposititsioonil trummar, kelle käsi kõige kindlam ja täpsem, kuid peagi jõuab tema löökidele järele ka Karl Madis.

Üks asi lööke harjutada, teine on aga võistelda. Esimesena astub võistlustulle trummar Marko ja viskab nalja, et tema närvi ei pea vastu. Tema esimene löök läheb küll viltu, kuid teine tabab 70 meetri läveposti. Kaugete löökide osas saab vaieldamatu ja tabava võidu Karl, kes lööb peaaegu sada meetrit ja saab selle eest ka korraliku auhinnakarika kui parim algaja löögimeister harjutusalal.

Loe lisaks Ajakiri Golf uuest numbrist! http://ajakirigolf.ee/telli-ajakiri/

Ajakirja Golf uue numbri leiad üle Eesti Selverites, Prismades, Rimides, Maksimarketites ning lisaks veel Statolides, R-Kioskides ning Stockmannis!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga