Algajate golfikursus Young Masters Golf Kadet 1 alustab taas kursusega!

0

Sellel laupäeval, 3. augustil stardib taas väga edukaks osutunud ja populaarsust saavutanud noortele algajatele golfaritele mõeldud Young Masters Golf õppeprogramm Kadet 1.

Young Masters Golf on Inglismaal loodud treeningprogramm 7-14 aastaste noorte golfi juurde toomiseks, mis on ühtaegu nii hariv, lõbus kui noori inimesena arendav. Programmi tõi Eestisse sellel hooajal Niitvälja meeskonnaga liitunud PGA Pro Lee Marshall ja ta õpetab seda koos meie Eesti PGA Pro Martin Toomiga. Treeningud ja õppematerjalid on nii eesti kui inglise keelsed, seega lisaks golfile õpib noor veel ka keelt!

Loe rohkem YMG kohta

YMG treeningud toimuvad 2 korda nädalas.
Laupäeviti algusega kas 13:30 või 14:30, teine treening toimub kolmapäeviti algusega 10:00 või 11:00. Septembris toimuvad trennid pärast kooliaega kolmapäeviti vastavalt kas 16.00 või 17.00. Kellaajad selguvad lähipäevadel vastavalt gruppide täituvusele.

Treeningud kestavad 1h ja maksimaalne grupi suurus on 16 last.

Hind:

2 korda nädalas käiad – 95 eurot üks tsükkel (2 kuud)

1 kord nädalas käiad – 75 eurot üks tsükkel (2 kuud)

Treeningutel võib osaleda kas ainult laupäeviti (õpitakse uusi oskusi) või 2 korda nädalas laupäeviti ja kolmapäeviti (korratakse laupäeval õpitut).

Hinnad sisaldavad YMG mappi materjalidega, lisaks saavad treeningutel osalejad Niitvälja Golfi poolt iseseisvaks treenimiskes harjutuspalle vastavalt: 1 kord nädalas treenijad  5 žetooni nädalas ja 2 korda nädalas treenijad 10 žetooni nädalas.

Treeningute eest tasuda AS Eesti Golfikeskus arveldusarvele: 10002019833007 SEB. Selgituseks palume märkida lapse nimi ja treeningkuu, mille eest tasutakse.

Lastel on võimalus koos treeningkaaslastega peale treeningut PAR20 väljakul tasuta golfi mängida. Lisaks treeningutele on lapsel vajalik regulaarselt golfi mängida, et areng oleks jätkusuutlik.

Registreeri kursusele

Lisainfo: www.niitvaljagolf.ee

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga